67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Aspecta vinils noliktavā

Raksts ievietots: 28.10.2021

Jaunums preču piedavājumā, kas pieejamas no mūsu noliktavas Rīgā - vairāk kā 9000m2 Aspecta vinila grīdu!

Visiem materiāliem, kas ir noliktavā ir piemērota 25% atlaide!

Precīzus vinila grīdu dizianus, kas pieejami no noliktavas Rīgā – skati eveikalā sadaļā vinila grīdas

Aspecta Luxury vinila grīdas segumi jau 60 gadus visā pasaulē ir arhitektu, dizaineru un uzņēmēju atzīta izvēle plašam augsta līmeņa komerciālo un dzīvojamo telpu pielietojumam.

Aspecta kolekcijās ir plašs dēļu un flīžu formātu klāsts, kam piemīt augsta virsmas tekstūras kvalitāte, dizaina un toņu daudzveidība, kā arī iespēja ieklāt peldošās grīdas veidā ar “klik” savienojumu. Kolekciju piedāvājumā ir pārsvarā dabiski, visdažādākos koksnes veidus un betona nianses imitējoši dizaini flīžu. Materiālam piemīt augsta virsmas tekstūras kvalitāte, dizaina un toņu daudzveidība.

Citu ražotāju grīdas segumu vidū Aspecta vinili izceļas ar zīdaini matētu, taustei patīkamu un dabiskam izskatam maksimāli tuvinātu virsmu, ko rada preču zīmes Duraspect aizsargslānis, nodrošinot ārkārtīgi vieglu kopšanu, ideālu piemērotību augstai lietošanas slodzei, izturību pret skrāpējumiem un triecieniem.

Aspecta vinila grīdas pieejamas dažādos biezumos un nodilumizturības pakāpēs.

Aspecta vinila grīdas segums ir drošs pret mitrumu, to var ieklāt bez kompensācijas šuvēm 1000m² platībā, tas ir neslīdošs (R10), skaņu slāpējošs (18-20 dB, izņemot līmējamo), ar Bfl-s1 ugunsizturības klasi, tam ir integrēts apakšklājs.

Aspecta ir starp nozares līderiem ilgtspējības un pārredzamības jomā globālajā luksusa grīdas segumu tirgū. Visiem izstrādājumiem ir marķējums, kas ļauj pilnībā izsekot to sastāvam; tie ir apliecināti kā nekaitīgi veselībai (HPD) un videi (EPD).

Vairāk par Aspecta segumiem – ražotāja mājaslapās: https://www.aspectaflooring.com/ un https://www.elementalbyaspecta.com/

 

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA