67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Ekskluzīva gumijas grīda privātā vidē

Privātajam interjeram netradicionāls grīdas segums - izcilā Interface gumijas grīda norament® 926 arago piešķir eleganci, vizuāli atgādinot melna matēta akmens klājumu ar daudzveidīgu, dabiski fakturētu virsmu, bet ir elastīga, komfortabla un klusa; tā izmantota arī kāpņu segumam.

Nora® gumijas grīda ir videi draudzīgs produkts, kas ievērojami absorbē troksni, nodrošina komfortu kājām, atbilst augstiem higiēnas un ugunsdrošības standartiem, un tā nezaudē savas īpašības gadu desmitiem augstā lietošanas slodzē.  

Nora® grīdas segumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes dabiskām un rūpnieciskām gumijas izejvielām. Tās sajauktas ar dabīgas izcelsmes minerālvielām un citām sastāvdaļām, videi nekaitīgiem krāsu pigmentiem, un vulkanizētas karstumā un augstā spiedienā. Pateicoties materiālu elastīgajām īpašībām, šo grīdu ražošanā neizmanto nekādus plastifikatorus. Virsma ir blīva un noslēgta, neizmantojot nekādus papildus nosegkārtas vai lakas. Tieši tāpēc šīs grīdas neprasa nekādu virsmas atjaunošanu daudzu gadu lietošanas laikā un vienmēr izskatīsies kā jaunas.

Produkts:  Nora, norament® 926 arago

Ražotājs: Interface

Dizains: GB Studio

Izpildes gads: 2022