67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Fletco brīvas formas paklāji

Raksts ievietots: 07.04.2024

    Izveidojiet perfektu telpas dizaina atmosfēru ar īpašajiem paklāju segumiem no mūsu kolekcijas Modern Art klāsta, kuru piedāvā viens no vadošajiem Eiropas ražotājiem – Fletco!

    Praktiskie un dekoratīvie kolekcijas paklāji izgatavoti no mīkstiem, izturīgiem, kopšanai draudzīgiem materiāliem un uzlabo telpas akustiku.

    Modern Art izceļas ar unikālu, izturīgu, neslīdošu pamatni, kas speciāli izstrādāta šai kolekcijai. Seguma laminētais pamats ir tik neslīdošs, ka paklājs var tikt uzklāts uz jebkuras cietas grīdas bez līmlentes vai citu palīglīdzekļu izmantošanas. Pamatnes specifikas dēļ šiem paklāju segumiem nav nepieciešama apšūšana, un vairākus gabalus var likt cieši kopā bez paklāju lentas izmantošanas. Modern Art pamatnes sastāvā nav PVC vai mīkstinātāju, tāpēc tas ir piemērots gan apsildāmām grīdām, gan mitrām telpām.

        Kolekcijā ir 5 dažādas dizaina paklāju kvalitātes, kas gan atšķiras ar dzijas biezumu, garumu un struktūru, gan ir daudzveidīgas krāsās, formās un izmēros. Un - ja no vairāk nekā 37 kolekcijas standarta risinājumiem nevarat atrast neko jūsu koncepcijai atbilstošu – ražotāji realizēs jūsu paša radīto dizainu.

    Visi Fletco paklāji izgatavoti Dānijā, izmantojot 100% CO 2 neitrālu vēja enerģiju; tie nesatur bitumenu, PVC, lateksu vai citas iekštelpu klimatam kaitīgas vielas.

Cena 110 EUR/m2 līdz 130 EUR/m2 (bez PVN). 

Ienirsti šajā krāsu, formu un izmēru daudzveidībā, lai paceltu savas telpas dizainu jaunos augstumos!

Vairāk par šiem paklājiem var lasīt šeit: https://www.fletcocarpets.com/en/products/rugs

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA