67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Kāpēc Interface paklājflīzes?

Raksts ievietots: 02.06.2023

Dažiem grīda ir tikai virsma. Segums. Dekoratīvs elements.

Mēs domājam, ka grīda ir vairāk, nekā tikai virsma. Paklājflīžu grīdas segums, kas sastāv no atsevišķiem savā starpā viegli maināmiem moduļiem, tiecas būt efektīvas, pārmaiņām atsaucīgas un ilgtspējīgas interjera vides pamatā. Paklājflīzes nodrošina vidi, kuras uzturēšanas izmaksas ir zemākas, un kurā seguma nomaiņas izmaksas ir zemākas. Tās piedāvā vidi, kas paaugstina personīgo produktivitāti, un lieliski iedvesmo.

 

Interface paklājflīzes – dinamisks dizains un radoša brīvība!

Izmantojot paklājflīzes, nav jācenšas atdarināt ruļļu paklāja viengabalaino segumu. Interface paklājflīzes sniedz daudz plašākas iespējas, kā padarīt jūsu grīdu skaistu. Ikvienu paklājflīzi ar tās sevišķo krāsu un rakstu var izmantot kā izteiksmīgu interjera elementu.

Interface dažādās paklājflīžu kolekcijas rada iespēju gandrīz bezgalīgai dizaina brīvībai. Kombinējiet dažādu tipu un rakstu paklājflīzes! Veidojiet dažādu formu kombinācijas! Izvēlieties formu, rakstu un tipu kombināciju, kas vislabāk atbilst Jūsu telpai!

Paklājflīzes – tā ir lieliska iespēja viegli atjaunot interjeru, nomainot tikai kādu daļu no paklāja. Aizvietojot atsevišķus paklājflīžu moduļus ar citādiem, jūs varat papildināt savu grīdu ar jauniem dizainiem vai krāsām.  Tādejādi iespējams atjaunot interjeru un radīt atšķirīgu kopiespaidu, nomainot tikai nelielu daļu grīdas seguma - ļoti ekonomisks veids telpas atsvaidzināšanai.

 

Interface paklājflīzes - mazāk piepūles!

Salīdzinot ar 4m gariem paklāju ruļļiem, ieguvumi ir būtiski. Paklājflīzes var viegli pārvietot pat objektos ar vissarežģītākās konfigurācijas telpām. Tām arī ir vieglāk atrast uzglabāšanas vietu, kur tās netraucē pārējiem darbiem.

 

Interface paklājflīzes - mazāk atgriezumu!

Lielu, regulāru telpu gadījumā parasti aptuveni 13% no ruļļu paklāja paliek atgriezumos. Šādās telpās, lietojot Interface paklājflīzes, atgriezumiem tiek tērēti tikai aptuveni 4% no kopējā materiālu apjoma.

Savukārt mazās telpās ruļļu paklāja atgriezumu apjoms var pārsniegt 50%, toties paklājflīzēm gandrīz jebkura izmēra telpai atgriezumi nebūs vairāk kā 10% no iegādātā materiāla.

 

Interface paklājflīzes iztur laika pārbaudi!

 

Viss mainās. Paklājflīzes spēj pielāgoties šīm pārmaiņām.

Grīdas segums ir pakļauts daudz lielākai slodzei, nekā jebkurš cits interjera elements. Parasti ātrāk nolietojas ap 20% grīdas seguma, pārējiem 80% paliekot pietiekami labā izskatā. Paklājflīžu segums - tā ir iespēja atjaunot grīdu, nomainot tikai nodilušās seguma zonas, pārējās atstājot nemainītas.

Interface paklājflīzes ražo ilgāk par 60 gadiem. Uzņēmums ir pasaules līderis paklājflīžu ražošanā un ar savu lielo pieredzi var droši garantēt savas produkcijas ilgu kalpošanu.

 

Interface paklājflīzes rada stabilu pamatu zem kājām.

Grīdas seguma virsma ir tikai paklājflīžu izstrādājuma redzamā daļa.  Lai paklājflīzes kalpotu ilgi un labi, tām nepieciešama stabila pamatne, kas nodrošina atsevišķo moduļu piekļaušanos grīdai un nepieļauj dimensionālas izmaiņas vai paklājflīžu malu pacelšanos. Interface ražojumu pamatnes ir veidotas tā, lai nodrošinātu visaugstāko dimensionālo stabilitāti. Par 60 gadiem ilgākā ražotāju pieredze ļauj droši apsolīt, ka Interface paklājflīžu pamatnes kalpos ilgi un uzticami.

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA