67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Līmējama vinila ieklāšana

Plāno iegādāties pie pamatnes līmējamu vinila grīdu un rūpējies par tās korektu ieklāšanu? Noteikti izlasi šo rakstu – šeit būs mūsu, SIA “Anitra”, galvenie ieteikumi pie pamatnes līmējamas vinila grīdas ieklāšanai. Tos esam uzkrājuši, 20 gadus piegādājot un ieklājot vinila grīdas. Pirms ieklāšanas noteikti rūpīgi iepazīsties arī ar attiecīgā seguma ieklāšanas instrukciju – tajā būs precīzāki norādījumi par konkrētā izstrādājuma ieklāšanu, kas precizēs šeit aprakstītos galvenos apsvērumus.

Papildus mūsu ežurnālā “Vinila grīdas” ir vēl plašāka informācija par vinila grīdām. Tajā arī ir apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Šī  informācija palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu. Lejuplādē šeit ->

 

Par vinila grīdām parasti dēvē grīdas segumus, kurus nozares terminoloģijā sauc par LVT – Luxury Vinyl Tiles. LVT ir elastīgs sintētiskais materiāls flīžu jeb plākšņu veidā, kas bieži imitē dabīgus materiālus – koksni, akmeni - un ir veiksmīga alternatīva izmantošanai vietās, kur nepieciešams dabīga materiāla izskats, bet tehnisku vai ekonomisku iemeslu dēļ izdevīgāk izmantot imitāciju. LVT grīdas segumi ir izturīgi, praktiski un viegli kopjami. LVT joprojām ir relatīvi jauns izstrādājums un grīdu tirgū viens no straujāk augošajiem, popularitāti gūstošajiem produktiem tā vizuālo un tehnisko īpašību dēļ. 

Līmējamās vinila grīdas visbiežāk ir 2,5mm biezas, bet ir pieejami arī citi biezumi, sākot no 2mm līdz 4mm. Tās tiek līmētas pie labi sagatavotas, tīras, līdzenas un gludas pamatnes ar speciālu līmi, kas paredzēta vinila flīžu ieklāšanai. Lai pamatne būtu pietiekami gluda, pirms šo segumu ieklāšanas vienmēr veicam virsmas špaktelēšanu pilnā platībā. Šādi ieklāta vinila grīda veido ilgmūžīgu, ar pamatni cieši sasaistītu grīdas segumu.

 

Galvenie norādījumi ieklājot un plānojot ieklāšanu:

 

Līmējamā vinila ieklāšana uz pašlīmējošā apakšklāja Flex Pro.

Līmējamā vinila ieklāšanu var atvieglot, ieklāšanai izmantojot pašlīmējošo apakšklāju. Šādā veidā ieklājot, nav jārūpējas par to, lai pamatne būtu izcilā kvalitātē, jo apakšklājs maskēs nelielus pamatnes defektus. Tādejādi var nebūt nepieciešami nekādi papildus pamatnes sagatavošanas darbi. Apakšklāju var klāt pāri pamatnes plaisām kompensācijas šuvēm. Pašlīmējošo apakšklāju, kurš sava svara dēļ stingri pieguļ pamatnei, ieklāj bez piestiprināšanas. No ieklātā apakšklāja virsmas noņem aizsargplēvi, zem kuras ir līme, un segumu blīvi un stingri piespiež apakšklājam. Nekāda papildus līme nav jāizmanto.

Šādi ieklātai grīdai vajadzēs izplešanās šuves ~2mm platumā pa telpas perimetru ap fiksētiem objektiem. Tipiskās vietas izplešanās šuvei:

 

Papildus šis apakšklājs nodrošinās uzlabotas grīdas akustiskās īpašības.

 

Veiksmi vinila grīdas izvēlē un ieklāšanā!

 

 

Papildus resursi:

Esam sagatavojuši arī e-žurnālu, kurā apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Tur ir daudz informācijas, kas palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu.

► Lejuplādē E-žurnālu

 

 

 

Plašākais vinila grīdu piedavājums noliktavā Rīgā.
► Dodies uz E-veikalu!
► Nāc uz salonu Decco centrā

 
 
 
Mūsu vinila segumi kalpo sabiedriskos objektos jau vairāk kā 20 gadu

Slodzei atbilstoši izvēlēta, kvalitatīva vinila grīda kalpos ilgi! Bildē 23 gadus sabiedriskā slodzē kalpojuši Amtico LVT dēļi, ieklāti kuģu klāja rakstā 1998. gadā. Foto 2021. gadā,

 

 

► Uzzini vairāk pa vinila grīdām!

 

Vai jautā mums savu jautājumu - palīdzēsim!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA