67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Riekstkoka parketam -40%

Īpašs piedāvājums Riekstkoka grīdām Lindura!   205mm platiem dēļiem     -40% = 41,53 EUR/m2 ar PVN

 

Lindura ir koka grīdas, kas sevī apvieno dabīgus materiālus un augstākās tehnoloģijas. Īpaši izturīgas, ar robustu raksturu, platos un garos dēļos. Labi kalpos dažādās slodzēs - gan mājās un dzīvokļos, gan birojos un tirdzniecības platībās.

Eleganta, platu dēļu grīda.

Koka grīda, ko vieglāk kopt.

Koka grīda, kas labāk piemērota lielai slodzei.

 

Ilgtspējīga. Izteiksmīga. Praktiska. Un tieši tas padara šo grīdas segumu par nākotnes koka grīdu. Tās virsmu ražošanā tiek izmantota aptuveni viena astotā daļa no koksnes, kas tiek izmantota parastajiem daudzslāņu parketa grīdas segumiem. Koka pulvera tehnoloģija padara resursefektīvu, īsta koka pārklājuma slāni īpaši izturīgu pret iespiedumiem. Koksnes pulveris ir smalks materiālu maisījums, kas sastāv no koka šķiedrām, minerālvielām un citām piedevām. Tas ir stingri saspiests kopā ar īsto koka virsmu, veidojot stabilu savienojumu, kas nodrošina neticami praktisku koka grīdas segumu!

Linduras dēļus atjaunot ir ātri - Iztiksim bez slīpēšanas.
Izmantojot Lindura koka grīdas,tradicionālais grīdas segumu slīpēšanas process, kā to darītu ar parketu, nav nepieciešams, pateicoties īpaši cietajam īsta koka pārklājuma slānim, kas presēts ar koka pulveri. Bet Lindura vajadzības gadījumā var arī atjaunot.:

Dabiski eļļotu grīdu eļļoto virsmu var viegli atjaunot, atkārtoti eļļojot (arī daļēji, mazāku bojājumu gadījumā).

Lakotu Lindura koka grīdu ir ļoti viegli atjaunot izmantojot Bona Recoat sistēmu, kas padara novecojošu grīdas segumu atjaunošanu ātru un rentablu. Šī sistēma neietver laikietilpīgu visas virsmas noņemšanu līdz neapstrādātai koksnei. Tikai virsējais lakas slānis tiek noslīpēts un atkārtoti uzklāts. Tas noņem tīrīšanas līdzekļa atlikumus, netīrumus un vieglus skrāpējumus, un grīdas segums ir gatavs lietošanai nākamajā dienā.

Renovācija ar Bona Recoat sistēmu:

 

► Dodies uz E-veikalu!
► Nāc uz salonu Decco centrā

 

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA