67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Vinils uz apsildāmās grīdas

Kas jāņem vērā, plānojot vinila segumu apsildāmajai grīdai.

Ja plāno ieklāt vinila segumu apsildāmajām grīdām, noteikti izlasi šo rakstu – šeit būs mūsu, SIA “Anitra”, galvenie ieteikumi, ko esam uzkrājuši, 20 gadus piegādājot un ieklājot vinila grīdas.

Papildus mūsu ežurnālā “Vinila grīdas” ir vēl plašāka informācija par vinila grīdām. Tajā arī ir apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Šī  informācija palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu. Lejuplādē šeit ->

 

Par vinila grīdām parasti dēvē grīdas segumus, kurus nozares terminoloģijā sauc par LVT – Luxury Vinyl Tiles. LVT ir elastīgs sintētiskais materiāls flīžu jeb plākšņu veidā, kas bieži imitē dabīgus materiālus – koksni, akmeni - un ir veiksmīga alternatīva izmantošanai vietās, kur nepieciešams dabīga materiāla izskats, bet tehnisku vai ekonomisku iemeslu dēļ izdevīgāk izmantot imitāciju. LVT grīdas segumi ir izturīgi, praktiski un viegli kopjami. LVT joprojām ir relatīvi jauns izstrādājums un grīdu tirgū viens no straujāk augošajiem, popularitāti gūstošajiem produktiem tā vizuālo un tehnisko īpašību dēļ. 

Vinila grīdas segums ir ļoti labi piemērots siltajām grīdām, jo tas ir plāns un labi vada siltumu. Vinila grīdas būs patīkamas arī periodā, kad grīdas apsilde izslēgta, jo virsma ir rada siltāku pieskāriena sajūtu, nekā flīzes.

Siltajām grīdām atbilstošāks ir pie pamatnes līmējamais vinils, jo seguma nelielais biezums un ciešā sasaiste ar pamatni nodrošina ļoti ātru siltuma pārnesi. Arī click vinila segumi ir piemēroti siltajām grīdām – tie labi vada siltumu, un, rūpīgi ievērojot izplešanās šuvju nosacījumus, nodrošina labu silto grīdu.

Ieklājot jebkuru vinila segumu uz apsildāmajām grīdām:

Nosacījumi līmējamā vinila ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām:

Nosacījumi vinila ar click savienojumu ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām:

 

Veiksmi vinila grīdas izvēlē un ieklāšanā!

 

 

Papildus resursi:

Esam sagatavojuši arī e-žurnālu, kurā apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Tur ir daudz informācijas, kas palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu.

► Lejuplādē E-žurnālu

 

 

 

Plašākais vinila grīdu piedavājums noliktavā Rīgā.
► Dodies uz E-veikalu!
► Nāc uz salonu Decco centrā

 
 
 
Mūsu vinila segumi kalpo sabiedriskos objektos jau vairāk kā 20 gadu

Slodzei atbilstoši izvēlēta, kvalitatīva vinila grīda kalpos ilgi! Bildē 23 gadus sabiedriskā slodzē kalpojuši Amtico LVT dēļi, ieklāti kuģu klāja rakstā 1998. gadā. Foto 2021. gadā,

 

 

► Uzzini vairāk pa vinila grīdām!

 

Vai jautā mums savu jautājumu - palīdzēsim!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA