67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Atraktīvs vides objekts

Pagājušajā gadā sponsorējām interesantu un ievērību guvušu projektu – Zvaigznāja KUBS, kurš tapa sadarbībā ar arhitekti Lieni Šiliņu (NOONSOON) un mūziķi Agnesi Rakovsku.

Ierakstu studija, dziesmu veidošanas skatuve, dīdžeju zona un bibliotēka - tas viss ir daļa no Zvaigznāja KUBA - daudzfunkcionāla mobilā paviljona, kas turpina apmeklēt Latvijas pilsētas, lai iedvesmotu bērnus un jauniešus un veicinātu radošās izpausmes mūzikā un skatuves mākslā.

Zvaigznāja KUBS ir ne tikai funkcionāla platforma radošām aktivitātēm, bet visai atraktīvs vides objekts ar neparastu, caurspīdīgu krāsu atmosfēras efektu, ko rada sienas, griesti, un  grīdai izmantotais spilgti zilais segums no Polyflor.

Zvaigznāja KUBS ir sociāli iekļaujošs – tas paredzēts ikvienam, neatkarīgi no vecuma, izcelsmes, ienākumiem, dzīvesvietas un citiem faktoriem. Pateicoties pašvaldību un sponsoru atbalstam, Zvaigznāja KUBS pasākumi apmeklētājiem ir bez maksas.

Zvaigznāja KUBS izvirzīts prestižajai balvai ArchDaily Building of the Year Awards kategorijā Small Scale & Installations. 

Produkts: PVC ruļļu segums, Bloc, PUR Marine Blue 9939.

Ražotājs: Polyflor

Dizains: Liene Šiliņa (NOONSOON)

Izpildes gads: 2022