67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

AKCIJA - Boen Espressivo -25%

Šajā akcijā piedāvājam dēļus 14x138x2200. Uzsvars ir uz svaigu, autentisku, tikko zāģētas koksnes izskatu 5 dažādos toņos. Zaru vietas ir īpaši apstrādātas, uzsverot to unikalitāti.

Ozols Espressivo balts - apstrādāts ar Live Natural eļļu - dod patīkamu,silta koka sajūtu. Pateicoties divkāršai dabīgās eļļas uzklāšanai ražošanas procesā, tiek panākta īpaši efektīva tās uzsūkšanās kokā.  Ar Live Natural eļļu apstrādātai grīdai piemīt ļoti labas aizsargīpašības pret šķidrumiem, un tā ir gatava tūlītējai lietošanai uzreiz pēc ieklāšanas.

Ozols Elephant pelēks, Ozols Espressivo birstēts un Ozols Espressivo Pale balts - apstrādāti ar Live Pure laku - piešķir dabisku izskatu, īpaši matētu virsmu un augstas kvalitātes aizsardzību. Pateicoties sevišķai apstrādes tehnoloģijai, tā padara virsmu gludu, skaidru un dabiski gaišu - gluži kā neapstrādātu koksni.

Ozols Espressivo, birstēts ar Live Matt lakas apstrādi - Šī 6 slāņu Protect-Ultra laka ar nelielu spīdumu ļauj virsmai izskatīties gluži kā „eļļotai”. Dabisks izskats apvienojumā ar skrāpējumu izturīga blīvējuma priekšrocībām.

Viegli ieklājam trīsslāņu parkets ar 5G click sistēmai. Piemērots siltajām grīdām. Parketam ir Vācijas valdības ekomarķējums Der Blauer Engel.

Visi veidi ir pieejami noliktavā Rīgā. Akcija spēkā, kamēr prece ir noliktavā.

 

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA