67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Aspecta vinila grīdas

Raksts ievietots: 22.04.2021

Aspecta Luxury vinila grīdas segumi jau 60 gadus visā pasaulē ir arhitektu, dizaineru un uzņēmēju atzīta izvēle plašam augsta līmeņa komerciālo un dzīvojamo telpu pielietojumam.

Aspecta kolekcijās ir plašs dēļu un flīžu formātu klāsts, kam piemīt augsta virsmas tekstūras kvalitāte, dizaina un toņu daudzveidība, kā arī iespēja ieklāt peldošās grīdas veidā ar “klik” savienojumu. Kolekciju piedāvājumā ir pārsvarā dabiski, visdažādākos koksnes veidus un betona nianses imitējoši dizaini flīžu, dēļu un skujiņrakstu formās dažādos izmēros, savukārt kolekcija One Ornamental atšķiras ar delikātu senlaicīgu rakstu izmantojumu.

Īpaša ir Aspecta Contours kolekcija, peldošās grīdas formātā ar “klik” savienojumu piedāvājot dažādus koka grīdas ieklājuma rakstus - franču skujiņu chevron, klasisko skujiņu un citus.

 

Citu ražotāju grīdas segumu vidū Aspecta vinili izceļas ar zīdaini matētu, taustei patīkamu un dabiskam izskatam maksimāli tuvinātu virsmu, ko rada preču zīmes Duraspect aizsargslānis, nodrošinot ārkārtīgi vieglu kopšanu, ideālu piemērotību augstai lietošanas slodzei, izturību pret skrāpējumiem un triecieniem.

Aspecta vinila grīdas pieejamas dažādos biezumos un nodilumizturības pakāpēs. Arī click materiāli piemēroti augstākajām slodzes prasībām – Aspecta Ten kolekcijā ražotājs nodrošina 25 gadu garantiju sabiedriskās zonās.

Aspecta vinila grīdas segums ir drošs pret mitrumu, to var ieklāt bez kompensācijas šuvēm 1000m² platībā, tas ir neslīdošs (R10), skaņu slāpējošs (18-20 dB, izņemot līmējamo), ar Bfl-s1 ugunsizturības klasi, tam ir integrēts apakšklājs.

Aspecta ir starp nozares līderiem ilgtspējības un pārredzamības jomā globālajā luksusa grīdas segumu tirgū. Visiem izstrādājumiem ir marķējums, kas ļauj pilnībā izsekot to sastāvam; tie ir apliecināti kā nekaitīgi veselībai (HPD) un videi (EPD).

Vairāk par Aspecta segumiem – ražotāja mājaslapās: https://www.aspectaflooring.com/ un https://www.elementalbyaspecta.com/

 

Vairāk par galvenajām mūsu piedāvātajām dažādu ražotāju vinila grīdu kolekcijām skatieties mūsu grīdu kolekciju sadāļā vinila grīdas. Papildus mums pieejams plašs dažādu vinila grīdu klāsts no noliktavas Rīgā – skati to eveikalā sadaļā vinila grīdas.

 

VĒLIES PARAUGUS VAI PAPILDUS INFORMĀCIJU? SŪTI ZIŅU TAGAD!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA