67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Dažādas faktūras interjerā

Raksts ievietots: 05.11.2020

      Interjerā taktilās sajūtas ir tikpat svarīgas kā vizuālais efekts. Faktūru apvienošanas pievilcība slēpjas kontrastā un harmonijā. Gluda un raupja, plakana un apjomīga, cieta un mīksta.

      Viens no optimāliem veidiem kā veidot faktūru saspēli  interjerā ir grīdas plaknes izmantošana, tādēļ  vēlamies vērst Jūsu  uzmanību divām ražotāja Interface kolecijām - Look Both Ways un Toch & Tones.

     Ideju radīt kolekciju Look Both Ways iedvesmojuši pilsētvidē izmantotie dažādu faktūru un struktūru  kompozītmariāli. Look Both Ways kolekcijā šāds paņēmiens pielietots kombinējot cietu un mīkstu grīdas segumu efektīgās kombinācijās, savienojot oriģinālus rakstus un urbānus reljefus. Betons un confetti. Gluds un pūkains. Paklājflīzes un vinila grīda. Abi materiāli tiek apvienoti, lai izveidotu pārsteidzošus grīdas dizainus ar dažādu elementu sajaukumu. Betona faktūras raksts integrēts paklājflīžu dizainā un tiek atdarināts arī vinila flīzēs- nepretenciozās un monolītās formās. Piedāvātie dizaini harmoniski apvieno robustus elementus ar vieglumu un svētku noskaņu.

      Kontrasts un harmonija ir būtiski faktūru izmantošanas veidi interjerā. Faktūra kļūst īpaši svarīga, ja interjerā jāizmanto vienu toni un tā nokrāsas. Ideāls risinājums šādā gadījumā ir Interface kolekcija Touch&Tones- trīs viena toņa dažādas  faktūras, kas atšķirīgas ar cilpas augstumu. Katra no tām ir pieejama neitrālā vai spilgtā, dinamiskā krāsu gammā. Pateicoties faktūrām, mums ir iespēja, nemainot krāsu gammu, sadalīt  telpu dažādās zonās. Touch & Tones piedāvā un rada kombinācijas, kas monohromu telpu padara iedvesmojošu, pārsteidzošu un uzmundrinošu.

      Faktūras interjerā, to kompetenta izmantošana un kombinācija nodrošinās telpas vispārējās uztveres integritāti vizuālā un emocionālā līmenī.

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA