67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

JAUNAS nora® GUMIJAS GRĪDU KOLEKCIJAS

Raksts ievietots: 23.02.2021

Jaunas nora® gumijas grīdu kolekcijas - 926 castello un 926 kivo. Castello dizains ir dabisks un mūžīgs, jo atgādina modernas kaļķakmens virsmas ar klasisku greznību. Savukārt, betona iedvesmotais, Kivo neregulārais, “graudainais” dizains piešķirs interjeram autentisku urbānas un industriālas vides izskatu. Tāpat kā visi Interface grīdas segumi, arī šo kolekciju produkti ir sertificēti kā negatīvas oglekļa emisijas produkti, Carbon Neutral Floors programmas ietvaros.

norament® 926 castello

Labs dizains iztur laika pārbaudi. Klasiskie arhitektūras stili pastāv līdzās nepārtraukti mainīgajiem stiliem un veido tiltus starp laikmetiem. Ar šādu mērķi tapa arī norament® 926 castello kolekcija. Tāpat kā dabīgais akmens, arī kolekcijas divas flīzes nav vienādas. Katra flīze ir unikāla, un tās īpaši piemērotas lielu, atvērtu telpu dizainam ar klasisku gaisotni. Materiāla biezums ir 3,5 mm, un kolekcijas krāsu paletē ir astoņi eleganti silti pelēkā un bēšā toņi. Materiāla augstā elastība padara to par ideālu segumu lielas noslodzes telpām - no sabiedriskām ēkām, mākslas galerijām, izglītības iestādēm un viesnīcām, līdz pat loģistikas zonu skarbajiem ekspluatācijas apstākļiem. Turklāt norament® 926 castello kolekcijas segums nodrošina grīdai īpaši labas akustiskās un ergonomiskās īpašības, salīdzinot to ar citām gan elastīga gan cieta grīdas seguma virsmām kā linoleju, vinila grīdām, parketu.

Vairāk par norament® 926 castello lasiet šeit:

https://www.nora.com/global/en/products/norament-926-castello/

norament® 926  kivo

Mūsdienu arhitektūru iedvesmojošas idejas bieži rodas no autentiskiem, oriģināliem elementiem. Šodien dizaineri un arhitekti bieži izmanto atsauces uz industriālo pagātni, ievērojot minimālisma devīzi “mazāk ir vairāk”. norament® 926  kivo sasaucas ar šo ‘’moderni – klasisko’’ atmosfēru. Šī Interface jaunā kolekcija piedāvā daudz ekoloģisku gumijas grīdu priekšrocību, un, tajā pašā laikā, tā ir ideāli piemērota reprezentatīvām telpām, biroju un konferenču telpām, kafejnīcām. Kolekcijas 2,7 mm biezā grīda ir pieejama astoņās krāsās, sākot no silti bēšiem līdz vēsiem pelēkziliem toņiem.

Vairāk par norament® 926  kivo lasiet šeit:

https://www.nora.com/global/en/products/norament-926-kivo/

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA