67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Krāsu aktualitātes 2021. gadā

Raksts ievietots: 03.02.2021

Ik gadu Pantone Krāsu  institūts, pamatojoties uz padziļinātu krāsu ietekmes analīzi visā pasaulē, nosaka savu Gada krāsu.

Lai nonāktu pie konkrētās izvēles, Pantone krāsu eksperti pēta pasaules tendences, meklējot jaunas krāsu ietekmes sfēras. Un jau vairāk kā 20 gadus Pantone prognoze iespaido mārketingu, produktu attīstību,  grafisko dizainu, mēbeļu, tekstila, aksesuāru un  tehnoloģiju dizainu.  

Šogad Pantone nominējis ne tikai vienu, bet gan divas krāsas, - neitrālo PANTONE 17-5104 Ultimate Grey un dinamiski dzelteno PANTONE 13-0647 Illuminating! Divas neatkarīgas krāsas, kas uzsver dažādu elementu apvienošanos, lai izceltu viens otru. 

Pantone Krāsu institūta izpilddirektore Leatrise Eisman: “Stabilais, dziļi  pelēkais savienojums ar spilgti dzeltenu pauž pozitīvu attieksmi, kas balstīta pārliecībā. Praktiska un ļoti pamatīga, bet tajā pašā laikā sildoša un optimistiska, šī ir krāsu kombinācija, kas dod mums izturību un cerību. Mums nepieciešama iedvesma un pacēlums, un tas ir tik būtiski cilvēka garam.”

Dzeltenais un pelēkais interjerā ir interesanta kombinācija, ko ir vērts ņemt vērā, jo ir bezgalīgas iespējas abus toņus integrēt objekta vidē. Šīs krāsas labi sadarbojas savā starpā, un grīdas segumā tos var izmantot, lai norādītu virzienu vai izceltu noteiktas vietas. Ir viegli iedomāties, kā Ultimate Grey kalpo kā primāra krāsa, savukārt Illuminating  izceļ un zonē galvenās vietas. Jūs varat atdzīvināt šo pāri, pievienojot interjeram spilgti dzeltenus aksesuārus vai  laukumus sienu apdarē. Un šos toņus jūs atradīsiet gan paklājos, gan vinila grīdas segumos, gan linolejā un koka grīdā.

Šajās saitēs aicinām Jūs apskatīt mūsu ražotāju piedāvātos grīdu materiālus, kas atbilst šī gada tendencēm:

Inrerface paklājfīzes no Stone Course un Broome Street kolekcijām, kuras var kombinēt ar brīvstāvošām Interface Vinila loksnēm: pelēkos toņos un  dzeltenos toņos.

Homogēns ruļļu vinila segums: Polyflor Palettone PUR kolekcija.Warm grey Palettone PUR.

Līmējamas vinila flīzes: https://www.amtico.com

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA