67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Interface Nora gumijas terraco

Raksts ievietots: 17.05.2022

Terraco grīdas un mozaīkas ir divas klasiskas metodes, kā ienest dzīvīgumu telpas dizainā. Mazo kriksīšu, gabaliņu un daļiņu šķietami kustīgā klātbūtne ienes reizē pilnasinīga krāšņuma un atturīgas elegances sajūtu jebkurā interjerā.

norament 926 pado kolekcija piedāvā modernu pieeju klasiskajam terraco dizainam, atbilstoši šodienas digitālajam laikmetam – dzīvīgās sīkdaļu struktūras un toņi iegulst siltā, mūsdienīgā gumijas materiālā. Šāds tradicionālās kompozīcijas tehnikas mūsdienīgs pielietojums sniedz iespēju radīt relaksējošu un pievilcīgu telpas atmosfēru. Kolekcijā ir 16 dažādas krāsu toņu kombinācijas neitrālos un smalki niansētos toņos no gaiši krēmīgiem līdz grafīta un ogļu tumšajiem.

Nora® gumijas grīdas ir Vācijā 70 gadu laikā izstrādāts produkts – tās ir videi draudzīgas, ievērojami absorbē troksni, nodrošina komfortu kājām, atbilst augstiem higiēnas un ugunsdrošības standartiem. Tās nezaudē savas īpašības gadu desmitiem, augstā lietošanas slodzē.

 Ar nora® grīdām nav jāizvēlas starp funkcionalitāti un augstvērtīgu dizainu objektos ar augstām akustiskajām, elektrostatiskajām un pretslīdes prasībām. Nora® grīdas tiek piedāvātas 300 standarta toņos, un saskaņā ar NCS krāsu paleti iespējamas arī vēl citas krāsas pēc pasūtījuma. Ražotāji lepojas ar prestižo “red dot Award” balvu, kas piešķirta šim produktam interjera dizaina kategorijā, vides kombinācijā ar granīta virsmām.

Plašāka informācija un pilna toņu palete ražotāja mājas lapā: 

https://www.nora.com/global/en/products/norament-926-pado

Varbūt vērts izmēģināt Nora gumiju? Piesakies paraugiem šeit!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA