67 21 87 66
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Ieteikumi - Paklāja kopšana


Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA

Šeit jūs atradīsiet mūsu ieteikumus kā kopt paklāju, lai tas būtu vienkārši, patīkami un paklājs kalpotu gadiem.

Paklāju kopšanas ieteikumus varat skatīt arī pdf failā: Paklāju kopšanas ieteikumi.pdf

IKDIENAS SAUSĀ UZKOPŠANA

 

TRAIPU TĪRĪŠANA

Svarīgi, lai “svaigie” traipi tiktu iztīrīti pēc iespējas ātrāk. Traipa vietai uzsmidziniet tīru ūdeni, ar papīra salveti, vai baltu kokvilnas vai frotē dvieli uzsūciniet netīrumus. Nevajag berzt!

Gadījumā, ja pēc izžūsanas tomēr traips ir vēl palicis, izmantojiet ONE STEP traipu tīrīšanas līdzekli, kas piemērots visa veida paklājiem, arī vilnas.

 

PERIODISKĀ TĪRĪŠANA – PULVERA SAUSĀS TĪRĪŠANAS METODE

Atkarībā no grīdas seguma atrašanās vietas un slodzes pakāpes ražotāji iesaka veikt paklāja periodisko tīrīšanu. Rezultātā tiek iztīrīti “iestaigātie” celiņi, “pacelta” paklāja šķiedra, atjaunots grīdas seguma sākotnējais izskats. Periodiskos darbus iesakām veikt ar pulvera iestrādes iekārtu SEBO, sausās tīrīšanas pulveri SEBO DUO un WETROK KARPAWEL rotējošās birstes putekļu sūcēju.

 

ĢENERĀLĀ TĪRĪŠANA (MAZGĀŠANA)

Atkarībā no grīdas seguma atrašanās vietas un slodzes pakāpes ne biežāk kā reizi gadā tiek veikta paklāja ģenerālā tīrīšana – mazgāšana, izmantojot WETROK profesionālo uzkopšanas tehniku un mazgāšanas līdzekļus.
Specifisku un grūti iztīrāmu traipu tīrīšanu uzticiet profesionāļiem!

ANITRA piedāvā periodiskās un ģenerālās tīrīšanas pakalpojumus. Zvaniet, jautājiet!
Kontakttālrunis ģenerālās tīrīšanas pakalpojumu pieteikšanai: 67218766.

Aizsardzība no netīrumiem.

Izmantojot labas kvalitātes kājslauķus un pārdomāti tos izvietojot, Jūs nodrošināsiet netīrumu uztveršanu un novērsīsiet to iekļūšanu ēkā. Kājslauķa minimālajam garumam jābūt 5 metri. 80% no visiem netīrumiem ēkas iekšienē tiek ienesti ar apaviem, tāpēc ir svarīgi, lai ieejas zonas tiktu uzturētas augstā tīrības līmenī. Šo zonu nepietiekošas uzkopšanas rezultātā netīrumi, smiltis un dubļi izplatās citās ēkas telpās.

 

Šeit izklāstītās grīdas kopšanas metodes un līdzekļi ir mūsu rekomendācija, lai nodrošinātu veiksmīgu grīdas seguma kalpošanu. Izstrādājot katrai konkrētai vietai tīrīšanas programmu, ir jāņem vērā šie priekšnosacījumi, kā arī tas, ka grīdas uzkopšana ir jāveic tik bieži, cik nepieciešams, lai nepieļautu smilšu, traipu un citu netīrumu atrašanos uz grīdas seguma vai grīdas segumā. Grīdas seguma tīrīšanā ir atļauts izmantot tikai līdzekļus, kas ir paredzēti profesionālai seguma kopšanai, to izmantošana jāveic saskaņā ar tīrīšanas līdzekļa ražotāja instrukcijām. Pirms jauna līdzekļa pielietošanas ieteicams to izmēģināt nelielā zonā un pārliecināties, vai tas nebojā grīdas segumu.