67 21 87 66
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Ieteikumi - VINILA/LVT KOPŠANA


Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA

Šeit jūs atradīsiet mūsu ieteikumus, kā kopt vinila un LVT segumus, lai tas būtu vienkārši, patīkami un grīdas segums kalpotu gadiem.

Vinila un LVT grīdas kopšanas ieteikumus varat skatīt arī pdf failā: Vinila un LVT grīdas kopšanas ieteikumi.pdf

IKDIENAS SAUSĀ UZKOPŠANA

Ieteicamais komplekts

 

IKDIENAS MITRĀ UZKOPŠANA

Ieteicamais komplekts

 

ĢENERĀLĀ TĪRĪŠANA UN VASKOŠANA

Ieteicamais komplekts

 

Veicot grīdas segumu vaskošanu, tiek iegūta papildus aizsardzība pret netīrumiem, skrāpējumiem, atvieglota ikdienas tīrīšana, grīdas segumam tiek nodrošināts ilgāks kalpošanas laiks. Atkarībā no grīdas seguma atrašanās vietas un slodzes pakāpes, vaska aizsargkārtas noturības ilgums ir no 6 līdz 12 mēnešiem. Iespējama arī vaska kārtas periodiska atjaunošana, pagarinot laiku līdz ģeneraltīrīšanai un jaunas vaska kārtas uzklāšanai.

ANITRA piedāvā periodiskās un ģenerālās tīrīšanas pakalpojumus! Zvaniet, jautājiet!
Kontakttālrunis ģenerālās tīrīšanas pakalpojumu pieteikšanai: 67218766

Aizsardzība no netīrumiem.

Izmantojot labas kvalitātes kājslauķus un pārdomāti tos izvietojot, Jūs nodrošināsiet netīrumu uztveršanu un novērsīsiet to iekļūšanu ēkā. Kājslauķa minimālajam garumam jābūt 5 metri. 80% no visiem netīrumiem ēkas iekšienē tiek ienesti ar apaviem, tāpēc ir svarīgi, lai ieejas zonas tiktu uzturētas augstā tīrības līmenī. Šo zonu nepietiekošas uzkopšanas rezultātā netīrumi, smiltis un dubļi izplatās citās ēkas telpās.

 

Šeit izklāstītās grīdas kopšanas metodes un līdzekļi ir mūsu rekomendācija, lai nodrošinātu veiksmīgu grīdas seguma kalpošanu. Izstrādājot katrai konkrētai vietai tīrīšanas programmu, ir jāņem vērā šie priekšnosacījumi, kā arī tas, ka grīdas uzkopšana ir jāveic tik bieži, cik nepieciešams, lai nepieļautu smilšu, traipu un citu netīrumu atrašanos uz grīdas seguma vai grīdas segumā. Grīdas seguma tīrīšanā ir atļauts izmantot tikai līdzekļus, kas ir paredzēti profesionālai seguma kopšanai, to izmantošana jāveic saskaņā ar tīrīšanas līdzekļa ražotāja instrukcijām. Pirms jauna līdzekļa pielietošanas ieteicams to izmēģināt nelielā zonā un pārliecināties, vai tas nebojā grīdas segumu.