67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Vinils/LVT ModularT 7 Oak Origin Cool Beige 257021006 -20%


Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA

Noliktavā Rīgā 54.48 m²

*ar PVN
22.26 €/m²
*bez PVN
18.40 €/m²
*cena bez ATLAIDES
27.83 €/m²
#Koks
#Lielai slodzei
#Ar fāzi
#Līmējamais

Iepakojums: 4.32m², 18 gabali
Virskārtas biezums: 0.7
Nodilumizturības klase: 34/43
Izmēri, mm (biezums x platums x garums): 2.5 x 200 x 1200

Šī vinila grīda izceļas ar 0,7mm biezu aizsargslāni, kam ir X-TREME virsmas pārklājums vieglākai kopšanai. Šis vinila plākšņu segums ir jālīmē pie grīdas pamatnes. 

Ļoti augstas nodilumizturības grīda - piemērota lietošanai intensīvas sabiedriskas slodzes zonās. Nodrošinās ilgmūžīgu segumu gan mājās, gan komerciālā vidē. Izturīga pret triecieniem un skrāpējumiem, piemērota riteņkrēslu slodzei.

Ideāli der ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām. Viegli kopjama, nebaidās no mitruma un ūdens ietekmes.

Segums ir FloorScore sertificēts un sasniedzis Eurofins Indoor Air Comfort Gold standartu. Segums nesatur ftalātus un ir ar zemu GOS/VOC saturu. 

Bildēs attēlota: grīda 1m² laukumā un  modulis 20cm x 50cm izmērā.

Ieklāšanas instrukcija

Nevari izvēlēties?

Vēlaties labākas cenas piedāvājumu produktam ModularT 7 Oak Origin Cool Beige 257021006?

Lūdzu ievadiet kontaktinformāciju, nepieciešamo apjomu un vēlamo cenu, un 2 darba dienu laikā mēs jums sniegsim atbildi par iespējām uzlabot cenu.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA

Pērc tiešsaistē
 • Pēc pasūtījuma veikšanas 1 darba dienas laikā saņemsiet rēķinu apmaksai;
 • Apmaksājiet rēķinu 3 dienu laikā – tikmēr prece būs rezervēta jums;
 • Saņem preci mūsu noliktavā 1 darba dienas laikā pēc apmaksas;
 • Vai piegādāsim jums 3 darba dienu laikā pēc apmaksas.
Pērc salonā
 • Izvēlies un apmaksā salonā ar maksājuma karti vai ar pārskaitījumu;
 • Saņem preci tajā pašā vai nākamajā dienā;
 • Vai piegādāsim jums 3 darba dienu laikā.

Pērc droši pie mums!

Mēs palīdzam radīt jūsu interjeru ar skaistiem, funkcionāliem un ilgi kalpojošiem grīdas segumiem kopš 1991.gada. Piegādājam vairāk kā 200 000 m2 grīdas segumu ik gadu un rūpējamies lai tie labi kalpotu ilgtermiņā!

Ja šis segums nepatiks – nebojātos iepakojumos atgriez 30 dienu laikā – 100% naudu atgriezīsim.

ModularT 7 Oak Origin Cool Beige 257021006
*ar PVN
22.26 € / m²
*bez PVN
18.40 € / m²
*cena bez ATLAIDES
27.83 € / m²
UZ
GROZU
0

LĪDZĪGAS PRECES

Vairāk par vinila grīdām

Vinila grīdas joprojām ir relatīvi jauns izstrādājums. Tās ir grīdu tirgū straujāk augošais, popularitāti gūstošais produkts tā vizuālo un tehnisko īpašību dēļ. Šeit atbildam uz biežākajiem klientu jautājumiem par vinila grīdām.

Papildus mūsu ežurnālā “Vinila grīdas” ir visplašākā informācija par vinila grīdām. Tajā arī ir apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Šī  informācija palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu.

 

► Uz ežurnālu "Kas ir vinila grīdas?"

 

 

Tālāk atbildes uz biežākajiem jautājumiem par vinila grīdām.

Kas ir vinila grīdas?

Par vinila grīdām Latvijā parasti dēvē grīdas segumus, kurus nozares terminoloģijā sauc par LVT – Luxury Vinyl Tiles. 

Vinila grīdas segums ir elastīgs sintētiskais materiāls flīžu jeb plākšņu veidā. Vinila grīda bieži imitē dabīgus materiālus – koku, akmeni - un ir veiksmīga alternatīva izmantošanai vietās, kur nepieciešama dabīga materiāla izskats, bet tehnisku vai ekonomisku iemeslu dēļ izdevīgāk izmantot imitāciju.

LVT grīdas segumi ir izturīgi, praktiski un viegli kopjami. Tie paredzēti visiem, kas vēlas, lai grīda kalpotu ilgi un neprasītu īpašas rūpes par to. Augstas kvalitātes vinila grīda, kas izvēlēta atbilstoši paredzamajai slodzei, kalpos ilgi un labi.

LVT visbiežāk izgatavo no vairākām polivinilhlorīda (PVC) kārtām, un papildina ar dažādiem ķīmiskajiem savienojumiem, lai uzlabotu izstrādājuma tehniskās īpašības. Kvalitatīvas LVT grīdas ir veselībai pilnīgi drošas, tām nav kaitīgu izgarojumu, ko apliecina atbilstoši sertifikāti.


Kādas ir vinila grīdu priekšrocības?

 • Pilnīga ūdensizturība;
 • teicama slodzes izturība; 
 • siltas pieskārienam;
 • labāk amortizē triecienus par flīzēm un laminātu;
 • neierobežots krāsu un dizainu klāsts;
 • viegli kopjamas;
 •  ideālas komerciālai un dzīvojamai videi.


Kādām telpām vinila grīda piemērota?

LVT grīdas ir paredzētas gan sabiedriskām telpām: birojiem, viesnīcām, kafejnīcām, restorāniem, veikaliem, iepirkšanās centriem; gan arī mājokļu sektoram, kur tās lieliski iederas dzīvojamās istabās, virtuvēs, koridoros, vannas istabās. 


Vai vinila grīda ir piemērota ieklāšanai uz apsildāmās grīdas?

Telpās ar zemgrīdas apkuri vinila grīdas ir ļoti veiksmīga izvēle, īpaši līmējamā versijā. Seguma nelielais biezums un teicamā vadītspēja ļauj siltajai grīdai strādāt ļoti efektīvi. Kad grīdas apsilde ir izslēgta, vinila grīda ir uz tausti siltāka un patīkamāka par keramiskajām flīzēm. Lielākā daļa vinila grīdu ir piemērotas ieklāšanai uz ūdens vai elektriskajām grīdas apsildes sistēmām, kas ir segtas ar vismaz 15mm biezu betona vai izlīdzinošā sastāva slāni. Ja paredzēta cita veida grīdas apsilde, rūpīgi jāizlasa vinila ražotāja tehniskā informācija vai jākonsultējas par piemērotību. Plašāk par vinila ieklāšanu uz pamatnēm ar apkuri lasiet rakstā Vinils uz apsildāmās grīdas.


Kādu vinila grīdu izvēlēties click tipa vai līmējamu?

Divi populārākie vinila grīdu veidi ir:

Līmējamās vinila grīdas visbiežāk ir 2,5mm biezas, bet ir pieejami arī citi biezumi, sākot no 2mm līdz 4mm. Tās tiek līmētas pie labi sagatavotas, tīras, līdzenas un gludas pamatnes ar speciālu līmi, kas paredzēta vinila flīžu ieklāšanai. Seguma izskats un ilgmūžība būs ļoti atkarīgs no grīdas pamatnes kvalitātes. Tamdēļ, pirms šo segumu ieklāšanas vienmēr veicam virsmas špaktelēšanu pilnā platībā un to ieklašanu iesakām veikt tikai šajos darbos pieredzējušiem meistariem. Līmējamu vinila grīdu galvenās priekšrocības ir:

 • Segums cieši sasaistīts ar grīdas pamatni – nekustas, ir stabils.
 • Ideāli piemērots siltajām grīdām, jo seguma nelielais biezums un ciešā sasaiste ar pamatni nodrošina ļoti ātru siltuma pārnesi.
 • Viegli kombinēt dažādus materiālus un veidot rakstus.

Peldošajām vinila grīdām jeb vinila grīdas segumiem ar click savienojumu plāksnes pieslēdzas viena otrai ar click savienojuma gropi. Click dēļu un flīžu biezums sākas ar 4mm un mēdz sasniegt pat 10mm. Dažām click vinila grīdām ir iestrādāts akustiskais apakšklājs, savukārt citām ir jāieklāj papildus apakšklājs pirms to montāžas. Šis vinila tips veido ar pamatni nesasaistītu segumu – tā saucamo peldošo grīdu. Click vinila grīdu galvenās priekšrocības ir:

 • Var ieklāt uz pamatnēm, kurās ir nelielas plaisas – caur segumu tās neredzēs.
 • Var ieklāt uz pamatnēm, kam ir nelieli nelīdzenumi vai citi nelieli defekti.
 • Var ieklāt uz pamatnēm, kurās ir deformācijas šuves, šīs šuves nepārnesot uz vinila segumu.
 • Montāžu ir vieglāk veikt pašu spēkiem vai meistariem, kuriem nav liela pieredze.

Savukārt būtiskākais click vinilu trūkums ir nepieciešamība atstāt izplešanās šuves 5-10mm kā ikvienam citam peldošajam seguma, lai nodrošinātu tā iespējas kustēties. Kā arī nodrošināt, ka grīda netiek nofiksēta ar pieskrūvētām mēbelēm vai pārāk smagiem priekšmetiem.

Detalizētāk par Click vai līmējamu vinilu vari rakstīt mūsu rakstā.


Kādu nodilumizturības slāni izvēlēties?

Parasti vinila grīdām ir caurspīdīgs nodilumizturīgais slānis, kas nodrošina seguma izturību. Šī slāņa biezumi ir no 0,2mm līdz 1mm. Mēs rekomendējam izvēlēties materiālu ar nodilumizturīgo slāni vismaz 0,5mm. Šāda grīda kalpos labi ilgtermiņā. 

Saskaņā ar nodilumizturības tabulām un ražotāju ieteikumiem, arī mazāka nodilumizturības slāņa produkti labi kalpo dzīvojamās telpās un nelielas lietošanas slodzes sabiedriskas telpās. Piemēram, izvēloties nodilumizturīgo slāni nevis 0,55mm, bet 0,3mm, var panākt nelielu ekonomiju materiāla izmaksās - ap 20%. Kopējās izmaksas (materiāls + ieklāšana) tomēr samazināsies tikai par aptuveni 15%. Savukārt šādai vinila grīdai iespējamais kalpošanas laiks būs par 30 - 50% mazāks nekā ar 0,55mm nodilumizturības slāni, palielināsies arī iespēja sabojāt šo slāni mehāniskas nejaušības rezultātā.

Nodilumizturības slāņa biezums nav vienīgais, kas nosaka grīdas ilgmūžību.  To būtiski ietekmē arī nodilumizturīgā slāņa kvalitāte, pārējo konstrukcijas slāņu izturība un stingrība, seguma dimensionālās noturība, pamatnes un ieklāšanas kvalitāte.


Kāda ir garantija vinila grīdām?

Ražotājs katram izstrādājumam norāda garantijas laiku. Vienam produktam var būt divi dažādi garantijas laiki – izmantošanai sabiedriskās un privātās telpās. Piemēram, Amtico vinila grīdām ar 0,55mm virsslāni ir 25 gadu garantija mājas lietošanas slodzei un 10 gadu garantija lietošanai sabiedriskās telpās.

Kā ikvienas garantijas gadījumā, virkne apstākļu uz to nav attiecināmi, piemēram, mehāniski vai ķīmiski bojājumi, nepareiza seguma ieklāšana, nepietiekami gluda sagatavotā pamatne, u.tml.  Taču, kopumā ņemot, ražotāja noteiktais garantijas laiks ir labs indikators sagaidāmajam seguma kalpošanas laikam.


Vai vinila grīdas ir piemērotas riteņkrēslu slodzei?

To vai vinila grīda ir piemērota riteņkrēslu slodzei ir jāizvērtē katram konkrētam segumam, saskaņā ar tā tehnisko datu lapu. Sevišķi tas attiecas uz click segumiem, jo ne visi click savienojumi ir piemēroti riteņkrēslu slodzei, pat gadījumos, kad nodilumizturīgais slānis ir piemēroti biezs. Vinila grīdām tiek testēta atbilstība biroja riteņkrēslu slodzei saskaņā ar normatīvu EN ISO 4918. 


Par ko vēl jādomā, lai vinila grīda izskatītos labi?

•    Dizaina kvalitāte. Cik reālistisku, pārliecinošu iespaidu atstāj izmantotā apdruka, cik bieži segumā atkārtojas vieni un tie paši dizaina fragmenti. Citiem vārdiem – cik kvalitatīvs, pārliecinošs ir dizains. Pilnīgāks priekšstats rodas, apskatot segumu pēc iespējas lielākos paraugos. Iesakām apskatīt seguma paraugu vismaz puskvādrātmetra platībā, novērtējot arī vinila plākšņu savienojuma vietas. Mūsu salonā Katlakalna ielā 6D, Decco centrā, ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu vinila grīdu paraugu planšetēs, kuru izmērs ir piemērots adekvātai dizaina priekšstata gūšanai. Lai novērtētu, kā segums izskatās ieklāts telpā un kā atkārtojas elementi, iesakām rūpīgi izpētīt izraudzīto segumu arī telpu fotogrāfijās piegādātāja un ražotāja mājaslapās.

•    Virsmas spīdums, struktūra. Vinila segumi būtiski atšķiras ar virsmas apstrādi. Lētajiem izstrādājumiem nodilumizturīgais slānis var būt ar izteiktu spīdumu vai plastmasas iespaidu, savukārt kvalitatīvajiem - matēts un samtains. Šos dažādos virsmas apstrādes efektus vislabāk novērtēt, aplūkojot paraugus.  Tāpat vinila grīdu izskatu izceļ arī rakstam atbilstošs virsmas reljefs

•    V grope. Lai uz grīdas izteiksmīgāk izceltu katru vinila grīdas moduli, pa tā perimetru ražotājs mēdz izveidot V gropi – nelielu virsslāņa nofrēzējumu. Dēļu imitācijas gadījumā tiek uzsvērti atsevišķie dēļi, flīžu imitācijai – flīzes. Bieži V grope ir būtisks izvēles kritērijs, lai panāktu vēlamo vizuālo kopskatu.


Vai vinila grīdas ir kaitīgas?

Vinila grīdas ir sintētisks materiāls, ražots no PVC. Līdz ar to, apsverot vinila grīdu nekaitīgumu attiecināmi tie paši aspekti, kas jebkuram citam plastmasas izstrādājumam: izcelsme no naftas produktiem, ražošanas ietekme uz vidi, produktu ietekme uz lietotājiem, otrreizējās pārstrādes iespējas.

Izmantošanas ziņā kvalitatīvas vinila grīdas ir lietotājiem pilnīgi drošas. PVC materiāli kopumā tiek uzskatīti par lietošanai nekaitīgiem. PVC plaši izmanto medicīnas izstrādājumos, mājsaimniecības precēs, produktu iepakojumos un celtniecībā. Augstas kvalitātes vinila grīdām parasti ir ļoti zemi gaistošo organisko savienojumu izgarojumi, ko apliecina attiecīgi sertifikāti (piemēram, Eurofins Gold, vai M1). Augstas kvalitātes vinila grīdas nesatur smagos metālus, ftalātus un citas par kaitīgām vai toksiskām uzskatītas sastāvdaļas, ko apliecina šo materiālu vides produktu deklarācijas un vides datu lapas. Tai pašā laikā jāatzīst, ka vinila grīdu tirgū pieejami daudzi produkti, kuriem nav veikta detalizēta izejmateriālu uzskaite un gaistošo organisko savienojumu mērījumi, kas garantētu šo izstrādājumu lietošanas nekaitīgumu.

Domājot par ražošanas un utilizēšanas iespaidu uz vidi, pēdējos gados vinila ražotāji pastiprināti pievēršas videi kaitīgo emisiju samazināšanai. Taču vinils nesadalās izgāztuvēs un izdala toksiskas vielas, sadedzinot. To ražotāju piedāvājumā, kam rūp vides jautājumi, ir otrreizēji pārstrādājamas vinila grīdas, ko apliecina šo grīdu ražotāju deklarācijas.


Ko vēl svarīgi ņemt vērā izvēloties vinila grīdu?

Svarīga nozīme izvēlē ir ražotāja reputācijai un pieredzei vinila grīdu ražošanā. Tā kā vinila grīdas ir visstraujāk augošais grīdas segumu ražošanas segments, arvien vairāk uzņēmumu izmēģina savus spēkus šajā nozarē, cenšoties iespējami lētāk izgatavot vinila grīdas, attiecīgi taupot arī uz kvalitātes rēķina. Turpretim pieredzējuši vinila grīdu ražotāji ar starptautiski atzītu reputāciju galvenokārt rūpējas, lai to produkti būtu ne tikai skaisti, bet arī nekaitīgi un labi kalpotu ilgtermiņā. Mēs izvēlamies saviem klientiem piedāvāt vinila grīdas segumus tikai no starptautiski pazīstamiem ražotājiem ar lielu pieredzi vinila grīdu nozarē. Piemēram, Amtico ir vinila grīdas segumu ražošanas aizsācējs, kas lepojas ar plašu augstākās kvalitātes produktu klāstu.


Cik viegli ir ieklāt vinila grīdu?

Click tipa vinila grīdas ir viegli ieklājamas. Līmējamo vinila grīdu ieklāšanu mēs iesakām veikt tikai meistariem ar atbilstoši pieredzi. Par abu šo vinila grīdu ieklāšanu var parūpēties mūsu meistari, kam ir liela pieredze šo darbu veikšanā. Plašāk par ieklāšanas galvenajiem apsvērumiem un apstākļiem, kas jāņem vērā plānojot šo grīdu ieklāšanu lasiet mūsu rakstos:


Kā pareizi kopt vinila grīdu?

Vinila grīdas ir īpaši izturīgas, ar zemām uzturēšanas prasībām. Kvalitatīvam vinilam noturību pret traipiem nodrošina augsta blīvuma nodilumizturīgais aizsargslānis un papildus pārklājums kopšanas atvieglošanai.

Vinila grīdai nav nepieciešami kādi īpaši uzkopšanas nosacījumi. Ikdienā var uzkopt, kā vēlas - sākot no vieglas slaucīšanas līdz kārtīgai mazgāšanai. Ikdienas gružus un putekļus pietiks saslaucīt vai sasūkt putekļu sūcējā, savukārt traipu vietas satīrāmas ar mitru drānu. Var izmantot arī mitro kopšanu ik dienas – tā ir vinila grīdu priekšrocība. Ja nepieciešams, vinila grīdu var enerģiski noberzt ar slapju birsti un piemērotiem tīrīšanas līdzekļiem; iespējams izmantot arī grīdas mazgāšanas mašīnas. 
 

► Uz ežurnālu "Kas ir vinila grīdas?"

 

Noskaties nelielu video par vinila grīdu izvēli