67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

2tec2 vītais vinils

Raksts ievietots: 15.08.2023

2tec2 ir Beļģijā ražots unikāls un ekskluzīvs pītā vinila produkts. Tas ir kā skaists, dabīgs vītais paklājs – gan izskata gan faktūras ziņā.

2tec2 plašā formu, krāsu un rakstu bibliotēka - vairāk nekā 70 elegantu grīdas segumu dizainu - izvēlei piedāvā gandrīz neierobežotu skaitu kombināciju, garantējot atrast risinājumu, kas lieliski iemiesos tieši jūsu projekta garu.

Produktam ir 3 galvenās līnijas:

2tec2 vītajam vinilam ir izcilas skaņas izolācijas īpašības, tā nodrošina augstākās kvalitātes funkcionalitāti reizē ar lielisku stilu. Acoustic Comfort Backing izsmalcinātā tehnoloģija, izmantojot pārstrādātu PET, daudzslāņu filcu, austu vinilu un stikla šķiedru, veido akustiska komforta pamatni, kas absorbē soļu troksni par 70%, līdz pat nemanāmam klusumam. Lieliski piemērots tādām telpām, kā vadītāju sanāksmju telpa vai atvērta biroja telpa, viesnīcas vestibils vai ārstniecības iestāde.

Materiāla elastīgums, labās skaņas izolācijas īpašības un patīkamā tekstūra sniedz soļiem īpašu komfortu un ir laba alternatīva  flīžu vai akmens grīdai.

Vides ilgtspēja ir šim uzņēmumam svarīga tēma un uzdevums gan ražošanā, gan produktu dizainā. 2tec2 cenšas nodrošināt izturīgu, izcilu produktu, vienlaikus saglabājot un aizsargājot dabu. Lai pēc iespējas ierobežotu atkritumu daudzumu, rūpnīca iegulda lielus līdzekļus otrreizējā pārstrādē pirms un pēc patēriņa, nodrošinot atkārtotu izmantošanu visiem materiāliem, kas iekļauti ražošanas procesā. 2tec2 risinājumi ir paredzēti videi draudzīgai kopšanai, ļaujot grīdu tīrīšanai izmantot ūdeni, nevis kaitīgas ķīmiskas vielas.

2tec2 atbilst LEED, BREEAM un REACH sertifikācijas kritērijiem.

Vairāk par produktu uzzināsi prezentācijas materiālāŠEIT

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA