67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Click vinila grīdu ieklāšana

Ja plāno iegādāties click vinila grīdu ieklāšanai peldošajā metodē, noteikti izlasi šo rakstu – šeit būs mūsu - SIA “Anitra” galvenie ieteikumi, ko esam uzkrājuši, 20 gadus piegādājot un ieklājot vinila grīdas. Pirms ieklāšanas noteikti rūpīgi iepazīsties arī ar attiecīgā seguma ieklāšanas instrukciju – tajā būs precīzāki norādījumi par konkrētā izstrādājuma ieklāšanu, kas precizēs šeit aprakstītos galvenos apsvērumus.

Papildus mūsu ežurnālā “Vinila grīdas” ir vēl plašāka informācija par vinila grīdām. Tajā arī ir apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Šī  informācija palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu. Lejuplādē šeit ->

 

Par vinila grīdām parasti dēvē grīdas segumus, kurus nozares terminoloģijā sauc par LVT – Luxury Vinyl Tiles. LVT ir elastīgs sintētiskais materiāls flīžu jeb plākšņu veidā, kas bieži imitē dabīgus materiālus – koksni, akmeni - un ir veiksmīga alternatīva izmantošanai vietās, kur nepieciešams dabīga materiāla izskats, bet tehnisku vai ekonomisku iemeslu dēļ izdevīgāk izmantot imitāciju. LVT grīdas segumi ir izturīgi, praktiski un viegli kopjami. LVT joprojām ir relatīvi jauns izstrādājums un grīdu tirgū viens no straujāk augošajiem, popularitāti gūstošajiem produktiem tā vizuālo un tehnisko īpašību dēļ. 

Peldošās vinila grīdas, jeb vinila grīdas seguma plāksnes ar click savienojumu pieslēdzas viena otrai ar savienojuma gropi. Click plākšņu - dēļu un flīžu biezums sākas ar 4mm un mēdz sasniegt pat 10mm. Dažām click vinila grīdām ir iestrādāts akustiskais apakšklājs, savukārt citām ir jāieklāj papildus apakšklājs pirms to montāžas. Šis vinila tips veido ar pamatni nesasaistītu segumu – tā saucamo peldošo grīdu.

Galvenie norādījumi ieklājot un plānojot ieklāšanu:

 

Veiksmi vinila grīdas izvēlē un ieklāšanā!

 

 

Papildus resursi:

Esam sagatavojuši arī e-žurnālu, kurā apkopoti dažādi kritēriji, ko iesakām ņemt vērā, izvēloties vinila grīdu. Tur ir daudz informācijas, kas palīdzēs izvēlēties slodzei atbilstošu, izskatīgu, ilgi kalpojošu vinila segumu.

► Lejuplādē E-žurnālu

 

 

 

Plašākais vinila grīdu piedavājums noliktavā Rīgā.
► Dodies uz E-veikalu!
► Nāc uz salonu Decco centrā

 
 
 
Mūsu vinila segumi kalpo sabiedriskos objektos jau vairāk kā 20 gadu

Slodzei atbilstoši izvēlēta, kvalitatīva vinila grīda kalpos ilgi! Bildē 23 gadus sabiedriskā slodzē kalpojuši Amtico LVT dēļi, ieklāti kuģu klāja rakstā 1998. gadā. Foto 2021. gadā,

 

 

► Uzzini vairāk pa vinila grīdām!

 

Vai jautā mums savu jautājumu - palīdzēsim!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA