67 21 87 44
×

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Dabai draudzīgākas paklājflīzes no Interface

Raksts ievietots: 27.04.2021

Interface nācis klajā ar jaunām paklājflīžu kolekcijām Embodied Beauty™ un Flash Line, kas ir būtisks izrāviens veselīgākas planētas nākotnes virzienā.

Embodied Beauty™ kolekcija pierāda, ka lielisks dizains neprasa kompromisus vides ilgtspējas centienos. Tā ir dabas iedvesmota un radīta cieņā pret dabu. 

Kolekcijā ir septiņas stila līnijas. Trīs no tām ir unikāli izstrādājumi. Shishu Stitch ™, Tokyo Texture ™ un Zen Stitch ™ ir pirmās oglekļa negatīvās paklājflīzes visā to ražošanas ciklā no resursu ieguves līdz rūpnīcas vārtiem (cradle to gate). Tās apzīmētas ar [- CO2]. Savukārt pilnīgi visas šīs kolekcijas stila līnijas ir oglekļa neitrālas produkta izmantošanas dzīves laikā. 

Vairāk par Interface darbu izmešu samazināšanas jomā var lasīt šajā rakstā: https://www.anitra.lv/lv/-interface-izmesu-samazinasanas-programmas.

Embodied Beauty™ dizaina iedvesma gūta Japāņu minimālisma, atjaunošanās un dabas skaistuma estētikā. Bagātīgas tekstūras no lineāriem tonāliem ritmiem līdz plašiem grafiskiem rakstiem – gandrīz bezgalīgas iespējas harmoniskai videi. Visi kolekcijas stili ir izsmalcināti kombinējami un viens otru izceļ.

Kolekcijas Flash Line –nosaukums izsaka iedvesmas uzplaiksnījumu uzņēmuma vairāk nekā 25 gadu ilgajā darbā dabas ilgtspējības labad. Flash Line izmantota speciālu atkārtoti pārstrādātu neilona pavedienu kombinācija, sīkcilpu konstrukcija un oglekļa negatīvi materiāli uz Interface jaunās CQuest™BioX pamatnes. Šī pamatne ir par veselu trešdaļu dabai draudzīgāka par visām iepriekš izmantotajām. Rezultātā Flash Line paklājflīzes ir oglekļa negatīvas visā ražošanas ciklā. 

Flash Line flīžu dizaina galvenā iezīme – smalku krāsainu švīku uzplaiksnījumi uz tumšas pamatnes - tīras līnijas ar vieglu atraktivitāti. Flash Line īpašā dzija ļauj krāsas zibšņiem pavedienos parādīties un izzust, tādējādi grīda rada vienkāršu un reizē rotaļīgu iespaidu. 

Izmērs 25x100 cm piedāvā iespēju tās ieklāt vienā virzienā un pamīšus skujiņrakstā.

Vairāk par abām kolekcijām – ražotāja mājaslapās: https://www.interface.com/EU/en-GB/collections/embodied-beauty un https://www.interface.com/EU/en-GB/detail/flash-line-grey-flash-4289005999K24500

Vēlaties zināt vairāk pa citām Interface paklājflīžu kolekcijām - skatieties mūsu grīdu kolekciju sadāļā paklāji. Ja nepieciešamas paklājflīzes steidzamiem projektiem, mums ir plašs piedāvājums, ko varat dabūt jau nākamajā dienā - skatieties paklājflīzes mūsu e-veikalā.

 

VĒLIES KOLEKCIJAS PARAUGUS VAI PAPILDUS INFORMĀCIJU? SŪTI ZIŅU TAGAD!
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA