67 21 87 44

Lūdzu aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku

Atsākam mācības!

Raksts ievietots: 01.09.2020

Jaunais mācību gada sākums ir lielisks iemesls, lai labiekārtotu telpu, kurā bērns uzturas visbiežāk, - bērnistabu. Kā izveidot mācībām un rotaļām atbilstošu vidi tā, lai telpa būtu ne vien funkcionāla, bet arī glīta un attīstītu bērna radošumu un veidotu izpratni par lietu vērtību un kārtību? 

Kā vienu no iespējamiem risinājumiem piedāvājam izveidot jaunu grīdas seguma dizainu, izmantojot paklājflīzes. Paklājflīzes ir populārs mīkstais grīdas seguma materiāls  sabiedriskajos objektos un tas lieliski der arī bērnistabā! Tas ir vienkāršs veids kā mainīt atmosfēru, zonējumu jau ierastajā un varbūt pat apnikušajā interjerā. Sortimenta daudzveidība, iespēja kombinēt krāsas, faktūru un zīmējumu, sniedz bezgalīgas  iespējas izpausties, radot grīdai jūsu pašu izveidotu dizainu.  Tā ir iespēja veidot dažādas funkcionālās nozīmes zonas (piemēram,  sadalīt mācību un atpūtas zonas).

Bērnistabas pārkārtošanai nav jākļūst par dārgu un darbietilpīgu pasākumu! Paklājflīzes ļauj ātri, bez lieliem finansu ieguldījumiem mainīt jau ieklāto flīžu raksturu, tādā veidā sekot bērna izaugsmei un viņa aktuālajām interesēm. Izmantojot TacTile montāžas līmlapiņas, ieklāšana ir ļoti  vienkārša un šo darbu veikšanai nav jāalgo profesionālis no malas. Līdz ar to ir zemākas grīdas seguma nomaiņas izmaksas - viegli pārveidot, viegli pielāgot telpu izmēriem, var ieklāt ātrāk kā jebkuru citu grīdas segumu. Ja kāda iemesla dēļ flīze neatgriezeniski sabojājas, to var viegli noņemt un nomainīt.

Mīkstais paklājflīžu segums mājā rada siltuma sajūtu pēdām, tās lieliski absorbē soļu radīto skaņu. Paklājflīzes neslīd un pasargā bērnus no iespējamām traumām.

Paklājflīzes ir izstrādātas, lai izturētu intensīvu noslodzi un būtu noturīgas pret dažāda veida traipiem, baktērijām. Šādi ieklāta grīda ir izturīga un droša.

Nav divu līdzīgu projektu - katra telpa ir unikāla un tai nepieciešama individuāla pieeja! Radošums grīdas dizaina jomā var būt efektīvs veids, kā ikdienā ienest savu personificēto redzējumu.

Papildus paklājflīzēm, jūs pie mums atradīsiet arī kavlitatīvu koka grīdu, trīsslāņu parketa, linoleja, vinila seguma, lamināta un flīžu piedāvājumu.

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK?
Lūdzu ievadiet pareiza formāta epasta adresi.
Lūdzu ievadiet ziņojumu.
Jūsu ievadītie dati tiek saglabāti un nosūtīti kā e-pasta vēstule un apstrādāti saskaņā ar Privātuma politiku
FORMA