67 21 87 44

Meister Nadura

Meister ar Nadura kolekciju piedāvā alternatīvu akmens masas flīzēm, kas bieži tiek uzskatītas par labāko risinājumu lielas slodzes zonām.

Meister Nadura sevī apvieno koka grīdas siltumu ar īpašu nodilumizturību un vieglu kopšanu. Meister uzskata Naduru par nesabojājamu segumu, kuram nekaitēs pat smagi, krītoši priekšmeti.

Nadura varam uzskatīt pa pavisam jaunu grīdu segumu veidu, kas tiek izgatavots koksnes pūdera tehnoloģijā. Seguma virsma sastāv no smalkām koksnes šķiedrām sajauktām ar minerālu izcelsmes materiāliem. Kā ražotājs saka- “Ciets kā akmens, silts kā koks”.

Ļoti būtiska Nadura īpašība, ka to ieklāj kā peldošo grīdu ar click tehnoloģiju. Līdz ar to iespējama viegla ieklāšana, ātras pārmaiņas, viegla atjaunošana.

Kolekcija pieejama burvīgos dizainos ar akmens, betona un metāla rakstiem. Tas viss kombinējas kopā ar līdzīgā tehnoloģijā izgatavotiem dēļiem ar izturīgu un pastiprinātu cēlkoksnes virskārtu no kolekcijas Lindura. Vairāk par Lindura kolekciju: anitra.lv/lv/lindura-hd-400

Kolekcija ir Vācijas “Blauer Engel” ekomarķējums. Cena jaunumu raksta sastādīšana brīdī 31.70 + PVN.

Vairāk par kolekciju: https://www.meister.com/en/products/nadura.html

Neliels video par kolekciju: https://youtu.be/0lH-fpJJ2D8